NE DEDİLER?

Mehmet Çağan’ın Bilinçaltı Danışmanlığı İçin

NE DEDİLER?

  • Mehmet Çağan’dan danışmanlık hizmeti almadan önce, bir yıldır psikoterapi ve ilaçlı tedavi görmekteyim. Bendeki hızlı iyileşmeyi gören Psikiyatrım dedi ki,Artık sabahları da Mehmet Çağan’ın telkinlerini takabilirsin!” Bu çalışmanın gücünü o an daha büyük fark etmiştim.

N.M. 66 yaşında ev hanımı

  • Çocukluğumdan beri ailem beni defalarca psikologlara, enerjicilere götürdü ama hiç sonuç görmedim. İleri derecede depresyondaydım, psikolog ve psikiyatrlara gitmek istemiyordum. Mehmet Çağan’ın benim için özel hazırladığı telkinler ve bilimsel kendi tekniği ile kısa zamanda depresyonumu yenerken bir yandan da yeni yaşamıma hazırlanıyordum. Şimdi çalışıyorum ve üniversiteye hazırlanıyorum.

G. 19 Yaşında-Üniversiteye Hazırlanıyor

  • On yılda dört tane psikiyatr ve psikoloğa gittim.  Yaşadığım bu psikolojik duruma “Anksiyete Depresyonu” tanısı koydu. On yıldır İlaç kullandım, terapi gördüm ama yakınmalarımda hiçbir olumlu değişiklik olmadı. Hep üzgün, halsiz, kaygılı, hiçbir şey yapmak istemeyen, hayattan keyif almayan biriydim. Mehmet Çağan ile çalıştığımda, onun sanatsal ve bilimsel kendi geliştirdiği yöntemle dokuz seansta anksiyete depresyonu yakınmalarım geçti. Zor koşulları rahat karşılamaya başladım ve altı aydır bu olumlu durumum korunuyor.

B. Eski Gazeteci

  • Mehmet Çağan’ın olağanüstü gayreti ve sıra dışı bilimsel çalışmalarıyla, bana özel hazırladığı telkinler sayesinde hayatımda büyük değişiklikler oldu. Sürekli karşımdaki insanlara fayda sağlamak, onları mutlu etmek için çabalıyordum. Kendi ihtiyaç ve isteklerimi önemsemiyor, içim acı çekerken mutlu olmaya çalışıyordum. Şimdiyse kendi hayatımın tam merkezindeyim, mutluyum ve 180 derece değişimi yaşadım ve herkesin bu olumlu değişimi yaşamasını tavsiye ederim.

Çağdaş Suseven –Sanatçı & Müzisyen & Öğretmen

  •  Üniversite sınavına bir ay kalmıştı, endişeliydim. Mehmet Çağan bana “Geçmişte yeteri kadar çalıştın mı?” dedi. Evet dedim. Bilinçaltımı sınava girdiğimde eskiden çalışmış olduğum tüm bilgileri hatırlayacak şekilde hazırladı. Bana özel telkinler yazdı. O an buna bir anlam verememiştim. Sınava girdiğimde her şeyi hatırlıyordum ve sınavı geçtim. Mucize gibi. 

Serkan Koyuncu 18 Yaşında– Üniversiteye Hazırlık

  • Başkalarını suçlamaktan kendi hayatım üzerine aldığım kararlarda sorunlar yaşadığımın farkına vardım. Mehmet Çağan’ın hazırladığı telkinler ve yüzleştirmeler sayesinde sorunun kaynağının kendim olduğunun farkına vardım. Aslında hiçbir kapı kilitli değilmiş, ben açmaya korkuyormuşum. Özgüvenimi hissetmeye başladım. Kendi hayatım üstünde kararlar alıp kendi yolumu çizmeye başladım. Rahatım ve hayata olumlu bakıyorum.

Kübra Özarslan-25 Yaşında Üniversite son sınıf öğrencisi

 

  • Hayallerimi yapacaklarımı bahanelerle erteleyip durdum. Yaşamı, sistemi hep öne sürüyordum. Mehmet Çağan sayesinde artık ertelemiyorum. Çünkü o beni, bilinçaltımdaki korkularımla yüzleştirirken bu kadar derine indiğimin bile farkında değildim. Mehmet bir arkeolog gibi güzelce kumları temizleyip, bulduklarını nazikçe bana gösteriyordu ve buna devam ediyordu. Her farkındalıkla ve benim için hazırladığı özel telkinlerle kendi gücümün farkına vardım. İstanbul’dan Marmaris’e taşındım. Bu benim hayalimdi. Yeni arkadaşlarımla burada çok kısa sürede orkestra kurdum. Şimdi sevgiyle şarkı söylüyor müzik yapıyoruz.

Ahmet Cemal -56 yaşında TV8 Programcısı & Şarkıcı

  • Yaşantımdaki problemlerimi geçmek için birçok yöntem denedim, eğitimlere gittim, resim, takı tasarımı yaptım olmadı. Mehmet Çağan’ın kendi geliştirdiği bilinçaltı tekniği ile bilinçaltımdaki blokajlarım kalktığında zihinsel özgürlüğü yaşadım ve aldığım eğitimleri tam anlamıyla kullanabildim. Şimdiyse “Sen değişirsen, hayat değişir!” Herkesin bildiği bu basit cümlenin artık keyfini çıkarıyorum!

Nurdan Zere- Takı Tasarımcı

  • Bazen bırakmaz, geçmiş bırakmaz, kendine güvensizlik bırakmaz, korkular bırakmaz, asosyal kimlik bırakmaz, içsel çöküntüler bırakmaz, yalnızlık korkusu bırakmaz, kalabalık korkusu bırakmaz, gelişmenize hayat hattında başarıya ulaşmanıza engel olan olumsuzluklar bırakmaz, o bıraktırıyor, telkinleri, tekniği çok iyi. Mehmet Çağan yeni bulduğu bu yönteme daha bir ad vermese de yaşadığım olumsuz ne varsa bıraktım. Mehmet Çağan ile çalışmak çok keyifli. Bence Mehmet Çağan çok iyi.

Seyfi Dinç- Müzik Öğretmeni & Müzisyen